Po tym, jak udziału w festiwalu odmówiły kolejne już gwiazdy, miasto Opole wypowiedziało TVP umowę dotyczącą organizacji 54. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wszystko wskazuje więc na to, że coroczna impreza się nie odbędzie. Internauci szybko skomentowali całą sytuacje, a sieć zalała fala memów. Oto najciekawsze z nich. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Hallo

Komentarze (17)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

KacOpoll (gość)

Było Opole i nie ma Opola. A kto powiedział, że musi być? Jak tacy mocni, to niech sami za swoją kasę się promują? A najlepiej niech bogatego sponsora z bliskiej zagranicy znajdą, co będzie im polską piosenkę sponsorował:) Wtedy będą mieli dwa w jednym i buczenie i klątwę na widowni na wieki wieków amen. A jeszcze jedno. Sztumberredaktorka proponuję na wodzireja i będzie się działo. Tylko statuetek babciom nie zabierajcie, bo to głupio wychodzi. Memoroby...

bolkasrolka (gość)

Och ci artyści...? Gdyby byli tacy dobrzy, to by nie musieli błagać o litość i łaskę robić alimenciarzom. Teraz prze szczęśliwi "obcokrajowcy" będą zwolnieni z siermiężnego buczenia i wszyscy będą happy.

ANTYPISIOR (gość)

Najlepiej zrobić Kurski szoł , zespoły Discopolo, Pietrzak i spółka i zabawa biedzi na 100% , badziewie dla Badziaków, PISIORY wszystko łykną. A Kurskie zgra na dudach i zabawa będzie na 6 fajerek

gość (gość)

PRECZ Z SATANISTAMI - SZPAKI I INNE LEWACTWO - DIABELSKIE TOWARZYSTWO - PRECZ !!! BARDZO DOBRZE ŻE SAMI ZREZYGNOWALI !! GDZIE INDZIEJ ODBĘDZIE SIĘ FESTIWAL A OPOLE NIECH PŁACI KARĘ !

vi88vi@... (stare pudła do kruchty)

Pięknych? Tu bym polemizował. Zdolnych? Cóż... jeśli dla ciebie ktoś kto dostaje angaż po kastingu na tylnym siedzeniu samochodu (szerszy opis w "Niebezpiecznych związkach Bronisława") to..., można ci tylko współczuć.

Prawda jest taka że to ludzie ze W.S.I. rękoma swoich lokai zlikwidowali festiwal w Opolu.

vi88vi

Ktoś kiedyś powiedział: Nie wiedziałem ilu na świecie jest idiotów dopóki nie zajrzałem do internetu.
Platformiany prezydent Opola nie wydał pozwolenia na organizację imprezy, więc alimenciarze z KODu postanowili wyładować w postaci idiotycznych memów frustracje spowodowane przekrętami których dopuścił się ich guru.

Kolo (gość)

Nie kłamcie. To nie jest decyzja TVP tylko Prezydenta Opola. Prawdziwy Patriota. A ta cała Świta to nie Gwiazdy tylko Gwiazdorzy.

Andrzej (gość)

KODziara Kayah i spółka działa. Urszula "nie usłyszycie w tym roku "Konika" i "Dmuchawce"...jaka szkoda, nie przezyję.Hyży, Wydra, Młynarska czy Wyszkoni , to nie argumenty, to do łba wali. A ty pusty łbie do polityki jeszcze religię mieszasz ( stare pudła do kruchty). Prawdziwa sztuka i Prawda zawsze się obroni !!!

stare pudła do kruchty (gość)

stare babska do kościoła, zdrowaśki klapać!! Jest pełno młodych, pięknych i zdolnych dziewczyn, takie chcemy w telewizji oglądać!!