Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze, zaprasza od 1 do 4 czerwca na niepowtarzalne KINDER PARTY z okazji Dnia Dziecka! By dzieci zapamiętały swoje tegoroczne Święto na dłużej przygotowaliśmy wyjątkowe animacje i zabawy. Specjalnie w te dni zaserwujemy hektolitry piany podczas uwielbianego przez Was Piana Party! Pojawi się także Energusiowy Mega Twister, którego powierzchnia zajmuje aż 200 m2.To będą dni pełne zabaw i konkursów z wyjątkowymi nagrodami, a wszystko po to, by Dzień Dziecka spędzony w Energylandii pozostał w pamięci na długo.

Przypominamy, że planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl
Link do Wydarzenia na profilu facebook: www.facebook.com/events/1682845928675224/

Kinder Party Energylandia


Krótki opis Parku Rozrywki Energylandia:
Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

Poza atrakcjami, wśród których na pewno należy wymienić potężne, największe w Europie ŚrodkowoWschodniej Roller Coastery, w Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy artystyczne specjalistów w swojej dziedzinie. Energylandia to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Kalendarz i godziny otwarcia:

Szczegółowy kalendarz dostępny jest na naszej stronie:
www.energylandia.pl/o-nas/godziny-otwarcia/

Social media:
www.energylandia.pl
www.fb.com/EnergyLandia
www.youtube.com/channel/UCPj-Bs4Pfub_Bm04BOfyDoA/feed

Rozrywka