Już w najbliższą sobotę, 19 sierpnia, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę kolejnego odcinka teleturnieju „Postaw na milion”. W programie wezmą udział dwie pary. Będzie się działo!

Monika i Paweł Wojciechowscy to małżeństwo z Gdańska. Pobrali się dwa miesiące po oświadczynach. Monika skończyła prawo, ale z wyboru pracuje w handlu, ponieważ praca w zawodzie była dla niej zbyt monotonna. Jest menagerem sieci sklepów. Paweł ma 33 lata, z wykształcenia jest politologiem, również pracuje jako menager sieci sklepów odzieżowych. Oboje są dumnymi rodzicami, lubią podróże i aktywne spędzanie czasu.

Z kolei druga para biorąca udział w programie - Justyna Mieczkowska i Dariusz Witkowski - prowadzi własne biuro nieruchomości w Płocku. Poznali się 8 lat temu w akademiku, a w czerwcu tego roku biorą ślub. Justyna ma 28 lat, jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim. Obecnie studiuje również prawo i prowadzi agencję nieruchomości. Dariusz ma 32 lata, z zawodu jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Do 18. roku życia grał w szachy, które – jak sam podkreśla – nauczyły go jak żyć. Marzy, by zostać mówcą motywacyjnym.

Komu uda im się wygrać w programie? Przekonamy się już w sobotę.

„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W „Postaw na milion” dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy.

Zobacz: Sąsiedzi z Wielkopolski i para z Radomia w "Postaw na milion" [11 odcinek]Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!