Baseny geotermalne to te zasilane wodą termalną. Kąpiele w nich to nie tylko przyjemność, ale również korzyść dla zdrowia. W baseny termalne najbogatsze jest Podhale. Byliście już? Jeśli nie, to sprawdźcie gdzie w południowej Polsce się znajdują i jakie atrakcje czekają na Was!

WIDEO: Magnes. Kultura Gazura - odcinek 12

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Turystyka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

joplk (gość) (windy_city)

tylko zastanów się 260 km w jedna, 260 m w druga, ile czasu jedziesz, ile kasy na paliwo.......a po drugie wstęp na Baseny w Miskolc - Tapolca 1850 HUF= ok.30 zł za 2 godziny. W gorącym Potoku calodzienny bilet 59 zł, a przy znizce z karty tatrzanskiej kosztuje 47 zl. Więc nie gadaj głupot, że tam tak jest tani. Tania na wegrzech to jest papryka..............

windy_city (gość)

zdzierstwo i czyste góralskie złodziejstwo - na Węgrzech /już 260 km od polskiej granicy/ za dwie godziny w Polsce otrzymujesz cały dzień... Węgrom się opłaca a zdziercom góralom i Słowakom nie!