W czwartek w kolekturze przy ul. Starowiejskiej w Mszanie Dolnej padła rekordowa wygrana. Gracz na ,,chybił-trafił” wygrał 4 miliony zł

Główna wygrana w Lotto padła w Mszanie DolnejInformacja o rekordowej wygranie w Mszanie Dolnej rozniosła się lotem błyskawicy po mieście i przyciągnęła tłumy przed szczęśliwą kolekturę przy ul. Starowiejskiej. Każdy przyszedł tutaj z nadzieją, że skoro raz padła tu tak wysoka wygrana, to drugim razem może szczęście uśmiechnie się właśnie do niego.

- Jak do tej pory moja największa wygrana to 300 zł – podkreśla Grzegorz (na zdjęciu). - Ale wierzę, że kiedyś trafię szóstkę, żeby wygrać trzeba grać – uśmiecha się.

Szczęśliwy kupon został zakupiony w czwartek. Gracz kupił kilka zakładów na "chybił trafił", jeden z nich zawierał w sobie magiczny ciąg sześciu cyfr.

Szczęście przyniosły mu następujące liczby: 2, 8, 9, 32, 36, 44. Mszański milioner wygrał dokładnie 4 053 836,00 zł. Jest to najwyższa „szóstka”, jaka do tej pory padła w tej miejscowości.

Czytaj także: Szóstka w Lotto padła w Mszanie DolnejW tym roku w powiecie limanowskim odnotowano już jedną, wysoką wygraną. 10 lutego szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca Laskowej, który wygrał 127 254,70 zł.

Trzeba pamiętać, że od wygranej szczęśliwemu graczowi zostanie potrącone 10 procent podatku dochodowego. By odebrać swoją nagrodę gracz musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce. Ma na to 60 dni od dnia następnego po losowaniu.

Lottomilionerowi, który wygrał w Lotto 13.07.2017 w Mszanie Dolnej główną wygraną, szczęście przyniosła następująca "szóstka": 2, 8, 9, 32, 36, 44


Zapytaliśmy mieszkańców Mszany Dolnej i nie tylko, na co przeznaczyliby wygraną, gdyby to im dopisało szczęście.
- Generalny remont domu – do pytania praktycznie podeszła Irena Woźniak.

- Wakacje marzeń, podróż dookoła świata – rozmarzyła się Marta Żurek.

Na parkingu starsze małżeństwo pakuje zakupy do samochodu. - Samochód terenowy, albo jakiś sportowy z odkrytym dachem, poczułbym się znów jak 20 – latek – żartuje 70 – letni Stanisław Iskierka z Bielska Białej, który jest w Mszanie przejazdem. - A ja to najchętniej wymieniałabym męża na nowszy model – wtrąca z uśmiechem stojąca obok żona, Barbara.

To nie jedyna wysoka wygrana, jaka padła w ostatnim czasie w Małopolsce. Przypomnijmy, że w marcu gracz ze Skrzyszowa wygrał w Lotto ponad 37 milionów złotych.

Czytaj więcej: Los na chybił trafił przyniósł fortunęWyniki Lotto SPRAWDŹ
Wyniki Lotto Plus SPRAWDŹ

Autor: Joanna Urbaniec

[cs][/cs]

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!