Zamach w Manchesterze. W poniedziałkowy wieczór tuż po koncercie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do wybuchu ładunku. Nastąpił on we foyer hali.

Manchester, Wielka Brytania. W poniedziałkowy wieczór (22.05) tuż po koncercie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do wybuchu ładunku. Nastąpił on we foyer hali. Podczas wydarzenia na miejscu mogło być obecne około 20 tys. uczestników. Policja podaje, że w wyniku eksplozji zginęło przynajmniej 22 osób, a 59 jest rannych.

Jak informuje polski konsulat, nie wiadomo nic na temat tego, by wśród ofiar byli Polacy. Służby policyjne zawiadomiły również, że wcześniej zdetonowano inny podejrzany pakunek znajdujący się na terenie hali. Jak później się okazało, znajdowały się w nim jedynie ubrania.


Źródło: RUPTLY

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!