(© Goodman/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polskie małżeństwo, poszukiwane po zamachu w Manchesterze, nie żyje - powiedział w rozmowie z radiem RMF FM szef MSZ Witold Waszczykowski. Przypomnijmy, 20-letnia córka małżeństwa poszukiwała rodziców, z którymi nie miała kontaktu od momentu koncertu. We wtorkowym zamachu w Wielkiej Brytanii zginęły co najmniej 22 osoby, a 59 osób zostało rannych.

Zamach w Manchesterze. Co najmniej 22 osoby zginęły [WIDEO]Jak powiedział szef w MZS w porannym wywiadzie w radiu RMF FM poszukiwani Polacy przyjechali po córki po koncercie, by je odebrać. Niestety nie przeżyli tego wybuchu. Witold Waszczykowski zapewnił także, że dzieciom zapewniona została odpowiednia opieka służb oraz pomoc konsularna.
Źródło: Press Association

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ola (gość)

Dalej nikogo to nie nauczy PO, Nowoczesną , Raś mówi ....musimy przyjąć , musimy się przygotować , są kamery, metody , kontrolować uchodzców ,że to nasz problem, itd . Czy Niemcy , Anglia , Szwecja i inne kontrolują ich, przygotowli się . Co jakiś czas zamachy . Wstyd mi też za Rasia jakie głupoty wygadywał wczoraj w programie 4 strony. https://www.tvp.info/30215912/23052017-1800 Dlaczego mamy ich przyjmować, dlaczego mamy być solidarni. Tylko dlatego, że Merkel zaprosiła, nawarzyła piwa to niech sama wypije a nie Rząd musi . To Naród nie chce ich i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Dać palec , to wezmą całą rękę i z Europy chcą zrobić Afryke. Ich tam jest miliony .Czy już wszystkim z PO i Nowocz. rozum odebrało.

Jezuita (gość)

Gdyby to bylo Rassiji juz jakis "tajny skladzik broni chemicznej" eksplodowalby u islamistow, zeby chociaz "wyrownac" straty. No panie 1:22 - jak tak dalej pojdzie to niedlugo zwycieza.
Nalezy wywrzec presje na kraje mahometa, zeby to oni sami scigali terrorystow zanim pojawia sie w Europie. Jesli oni sami zaczna aktywnie zwalczac terroryz na wlasnym podworku to ok, jesli nie to dac ultimatum. Jak dalej nie zmiena swojego nastawienia do innych kultur, religii, to poprostu zebrac koalicje, zapukac do drzwi i zneutralizowac jako zgrozenie dla calej cywilizacji. Ktos to musi w koncu zrobic! No co? Jezuici maja to zrobic?

rebng (gość)

i jak to Pani Kopaczi cale PO , Nowoczesna twierdzi trzeba sprowadzic islamistow.
gratuluje, mam nadzieje ze ktoras zakocha sie w pieknym arabie a ten odwzajemni jej uczucia:) standardowym plaszczakiem