Wybierz region

Wybierz miasto

  II Ogólnopolski Przegląd Kabaretów ŻARÓWKA

  Kino Piast w Skawinie
  Skawina, ul. Węgierska/3, +48 12 276 33 20

  18:00 Od 14.11.2015 do 15.11.2015

  • 15zł

  Salwy śmiechu i zaskakujące skecze będą miały miejsce 14 listopada o godz. 18.00 w Kinie "Piast" w Skawinie. Ale to nie koniec - w niedzielę czekają nas improwizacje grup AD HOC, Sic!, So Close.
  Ubiegłoroczna edycja wydarzenia pokazała, że w młodych kabaretach drzemie ogromny potencjał, a ich poczucie humoru i niebanalne historie zasługują na nagrody. W naszym Przeglądzie wezmą udział 4 formacje kabaretowe, które zostaną zakwalifikowane na podstawie zasad określonych w Regulaminie. Informację na temat wybranych zespołów podamy 2 listopada. 14 listopada wyłonione kabarety będą oceniane przez czteroosobowe jury, które przyzna miejsca od I do IV i wręczy nagrody pieniężne. Publiczność także wybierze swojego faworyta.
  Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru i kabaretowego szaleństwa do uczestniczenia w tym wydarzeniu na widowni.
  Ale to nie wszystko! Po pierwszym dniu uśmiech nie zejdzie z twarzy tym, którzy wybiorą się na ImproFest organizowany przez grupy improwizacyjne. Trudno przewidzieć, co tym razem wydarzy się w Kinie Piast. Początek 15 listopada o godz. 18.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.