Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie "Oman - orientalny klejnot"

  Centrum Kultury i Sztuki w Skawinie
  Skawina, ul. Żwirki i Wigury/11

  18:00 Piątek, 30 stycznia

  • Wstęp wolny

  Kasia Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk, małżeństwo uzależnione od podróżowania. Połączyły ich studia na Wydziale Fizyki UJ i wspólne pasje. Na początku podróżująca para, potem małżeństwo, a obecnie 3-osobowa rodzina. Od pięciu lat opisują swoje podróże na blogu Kasai.eu, starając się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie oraz udowadniając sobie i innym, że z dzieckiem też się da wyruszyć w świat. Ich wielką miłością jest Azja, bo jak powiedział Rudyard Kipling „Kto raz usłyszał głos Azji innego słuchał nie będzie”.

  „W Muskacie wylądowaliśmy ok. 5 rano. Gdy tylko wyszliśmy z hali lotniska uderzyło nas przyjemne, ciepłe powietrze i niesamowity zapach. Tak, Oman pięknie pachnie! Z pobliskiego meczetu dobiegł głos muezzina wyśpiewującego adhan. Tak rozpoczęła się nasza orientalna przygoda w egzotycznym Omanie. Na spotkaniu z nami dowiesz się dlaczego warto odwiedzić Oman i dlaczego ten kraj tak bardzo różni się od innych bardzo popularnych krajów arabskich Afryki północnej (Egipt, Tunezja, Maroko). Opowiemy jak przygotować się do wyjazdu i czego możemy się na miejscu spodziewać”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.