Polecamy

SYTUACJA W IV LIDZEKomunikat PZPN nie odnosi się do takiej sytuacji, z jaką mamy do czynienia w Małopolsce w IV lidze - gdy o awans po zakończeniu sezonu walczą w barażu mistrzowie dwóch grup, bo miejsce premiowane jest tylko jedno © Andrzej Wisniewski / Polskapresse
[3/30]

Awanse 2020. Oni awansują, jeśli wiosną już nie zagramy. Małopolska

SYTUACJA W IV LIDZE

Komunikat PZPN nie odnosi się do takiej sytuacji, z jaką mamy do czynienia w Małopolsce w IV lidze - gdy o awans po zakończeniu sezonu walczą w barażu mistrzowie dwóch grup, bo miejsce premiowane jest tylko jedno.

W grupie zachodniej małopolskiej IV ligi liderem jest Cracovia II

W grupie wschodniej prowadzi Unia Tarnów

Piłka nożna. Koronawirus zatrzymał wszelkie rozgrywki, a kiedy zostaną wznowione - trudno obecnie przewidywać. Decyzja ma zapaść do 11 maja. A co, jeśli piłkarze nie wrócą na boiska w tym półroczu? Polski Związek Piłki Nożnej podczas nadzwyczajnego zjazdu 12 marca przygotował kluby i terenowe związki piłkarskie na taką ewentualność - jego uchwała wyjaśnia, na jakich zasadach odbędzie się w takiej ekstremalnej sytuacji klasyfikacja drużyn w sezonie 2019/2020. A zatem - kto awansuje, kto spadnie. My przeanalizowaliśmy sytuację w małopolskich ligach - w tej GALERII znajdziecie zespoły, które wywalczą awanse do wyższych lig, jeśli wiosennych rozgrywek nie będzie.

Najnowsze wiadomości

reklama